Szanowni Państwo,

 

W związku z rosnącym zainteresowaniem ofertą, jaką prezentuje Autos Hotel i Restauracja*** postanowiliśmy rozpocząć prowadzenie oficjalnego bloga. Dzięki temu będą Państwo mogli w łatwy i interesujący sposób, zapoznać się z ciekawostkami i aktualnościami dotyczącymi naszego obiektu, wydarzeniami odbywającymi się w okolicy oraz atrakcjami jakie oferuje nam region.

 

Prowadzony przez nas hotel pod Bydgoszczą słynie z w pełni profesjonalnej, życzliwej i idealnie zorganizowanej obsługi. Nasi Goście, poza standardową ofertą noclegowo-gastronomiczną, mają możliwość skorzystania z licznych, dodatkowych usług. Wśród nich znajduje się nasze mini SPA z dostępem do basenu, sauny oraz mini siłowni i wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego- rowerów oraz sprzętu do uprawiania Nordic Walking.

 

Województwo kujawsko-pomorskie stale rozwija się na rynku naukowo-technologicznym, stając się atrakcyjnym ośrodkiem biznesowym. Odpowiadając na potrzeby rynku, Hotel Autos zadbał również o potrzeby Gości najbardziej wymagających oddając do dyspozycji w pełni wyposażoną w nowoczesny sprzęt audio-wizualny sale konferencyjną, która regularnie gości reprezentantów takich ośrodków naukowo-technologicznych jak: Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, Regionalne Centrum Przedsiębiorczości oraz Park Przemysłowy, którego lokalizacja związana jest bezpośrednio z Solcem Kujawskim. Polecamy również korzystanie z oferty noclegów długoterminowych, które sprawdzają się właśnie ze względu na lokalizację w pobliżu Parku Przemysłowego. Ponadto, nasze sale konferencyjne są doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń handlowych, a także turniejów sportowych.

 

Nasz hotel idealnie sprawdza się również, jako miejsce do obchodzenia prywatnych uroczystości. Szczególnie często nasza sala wybierana jest, jako miejsce na organizację wesela. Bydgoszcz posiada sporą ilość tego typu obiektów, jednak niewiele z nich może konkurować z naszą ofertą. Naszym Gościom udostępniamy piękną, dużą i przestronną sale na nawet 140 osób, która udekorowana robi jeszcze większe wrażenie oraz bazę noclegową na ponad 80 osób. To wszystko oferuje nasz hotel. Kujawsko-pomorskie jest województwem charakteryzującym się niezwykle atrakcyjnymi walorami przyrodniczymi, co pozwoli Państwu na organizację przepięknej i oryginalnej ślubnej sesji fotograficznej. Odwiedzający nas Goście mają możliwość wypocząć pośród pięknej przyrody, którą może poszczycić się Solec. Hotel położony jest w pobliżu licznych atrakcji turystycznych, w pięknej okolicy (m.in. JuraPark Solec, długie trasy spacerowe i rowerowe).

 

Atrakcyjność terenu, przepiękny krajobraz Puszczy Bydgoskiej, a także spokojna okolica naszego hotelu gwarantują udany wyjazd dla najbardziej spragnionych wypoczynku Gości. Mamy olbrzymią nadzieję, że czas spędzony w Solcu Kujawskim, opatrzony miłą i świetnie zorganizowaną obsługą naszego hotelu będzie stanowił stały element wypoczynku w Państwa kalendarzu oraz miejsce częstych powrotów.

 

Jak wspomnieliśmy, Hotel Autos to miejsce oferujące nie tylko noclegi, ale także zaplecze gastronomiczne, które na stałe zapisało się na kulinarnej mapie naszego województwa.

 

Zatrudnieni w naszej restauracji kucharze to prawdziwi pasjonaci gotowania. Stworzą dla Państwa pyszne i zdrowe dania, a ten kto raz ich spróbuje przy najbliższej okazji na pewno będzie chciał do nas wrócić. Śmiało możemy powiedzieć, że w okolicy nie znajduje się równie dobra restauracja. Solec Kujawski zdecydowanie jest miejscem wartym odwiedzenia. Jeśli będziecie kiedykolwiek przejeżdżać drogą krajową nr 10 między Bydgoszczą a Toruniem szukajcie tuż naszej Restauracji tuż przy drodze.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem tej niezwykle urokliwej okolicy, do skorzystania z oferty Hotelu Autos.