Śmiało można stwierdzić, że ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dlaczego?

Ponieważ wiąże się z nim wiele emocji, przygotowań oraz oczywiście wyjątkowe przeżycia duchowe. Dbałość o nawet najmniejsze szczegóły jest tak istotna, że często trzeba zacząć planować całe wydarzenie kilka lat wcześniej. O czym należy pamiętać, gdy będziemy organizować swoje wyjątkowe wesele marzeń?

 

Czas przed weselem jest bardzo stresujący i jednocześnie bardzo ekscytujący. Wiele osób chętnie będzie chciało pomóc i doradzić we wszelkich kwestiach – wystroju sali, menu, sukni ślubnej, kwiatów czy wyborze muzyki. Warto jednak pamiętać, że ten dzień jest wasz i to wy macie ostatnie zdanie w każdym aspekcie. Pomoc jest zawsze mile widziana, ale ostatecznie ma być tak jak sobie to sami wymarzycie. Opcją jest zawsze również wynajęcie osób specjalizujących się w organizowaniu wesela, lecz jest to bardzo kosztowne.

 

Kiedy zamówić salę weselną?

 

Miejsce w którym odbędzie się wesele jest jedną z pierwszych rzeczy, od których powinno się zacząć planowanie imprezy. Z doświadczenia wiemy, że najszybciej znikają sobotnie terminy w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień. Jeśli planujecie swoje święto w tym czasie, warto zainteresować się rezerwacją sali przynajmniej 15 miesięcy wcześniej. W pozostałych miesiącach tak duże wyprzedzenie nie jest zazwyczaj wymagane, chociaż oczywiście mogą się znaleźć wyjątki od reguły.

 

Sala weselna Kujawsko-Pomorskie

 

Jeśli planujesz zorganizować wesele w województwie Kujawsko-Pomorskim, proponujemy wam nasze usługi. Posiadamy przestronną, elegancką restaurację, w której wyjątkowe menu oraz profesjonalna obsługa będzie odpowiadała nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeśli wybierzecie naszą propozycję, wasze wesele stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich zaproszonych gości. Oferujemy miejsce dla 140 osób na wystawne wesele, bądź mniejszą, kameralną uroczystość dla 80 osób w stylu angielskim (z okrągłymi stołami). Posiadamy również salę balową przeznaczoną dla maksymalnie 50 osób. To od was zależy, którą opcję preferujecie. To wszystko proponuje nasza sala weselna. Kujawsko-Pomorskie jest przepięknym miejscem, w którym można śmiało zorganizować swoje wesele marzeń.

 

Koszty

 

Cena za jedną osobę to 190 zł. W tej opłacie otrzymają Państwo klimatyzowaną salę z eleganckim wystrojem, trzy pokoje hotelowe w prezencie, oraz nawet 80 pokoi dla gości w specjalnych cenach, wyjątkowe dekoracje na stołach, bezpłatny parking oraz ogródek letni z miejscem zabaw dla dzieciaków. Od ceny za wszystkie zaproszone osoby, można odliczyć dzieci do 3 lat, ponieważ one bawią się za darmo, a dzieci do lat 10 mają 50% zniżki. Ciekawą propozycją jest również spróbowanie potraw weselnych podczas spotkania w celu rezerwacji sali.

 

Przemyślana decyzja

 

Bardzo ważne jest, by wasza decyzja była dobrze przemyślana. Czas związany z przygotowaniami jest bardzo intensywny i bardzo łatwo coś zepsuć. Organizacja wesela to bardzo dużo pracy, którą można zlecić profesjonalistą. Jest to dobre wyjście jeśli czujecie, że nie posiadacie zdolności do planowania imprez, a wszelkie dopinanie szczegółów was drażni. W takim wypadku zatrudniając kogoś kto się na tym zna, unikniecie wiele stresu i bezsensownych wydatków.