Wybranie odpowiedniego miejsca na zorganizowanie imprezy jest bardzo ważne. Wybierając hotel czy restaurację należy wziąć pod uwagę doświadczenie właścicieli i pracowników, ich zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz...

możliwości jakie oferuje nam samo miejsce. W zależności od wydarzenia, które chcemy uczcić, oczekiwania gości są inne, więc warto wybrać hotel, który sprosta wszystkim wymaganiom. Solec Kujawski to malownicza miejscowość, w której znajduje się nasz hotel. Okolice Torunia i niewielka odległość od Bydgoszczy czynią z naszego obiektu doskonałe miejsce by zorganizować dla swoich pracowników imprezę poza miastem połączoną z ciekawymi zabawami integracyjnymi na łonie natury!

 

 

Hotel Autos znajduje się 27 km od Bydgoszczy i 32 km od Torunia, więc możecie Państwo dostać się do nas w kilkanaście minut!

 

 

Na Klientów biznesowych czeka również nasza doskonale wyposażona sala konferencyjna. Bydgoszcz oraz Toruń to dwa miasta, których przedsiębiorstwa bardzo chętnie korzystają z możliwości organizacji u nas wszelkiego rodzaju eventów konferencyjnych. Nasza sala bankietowa jest klimatyzowana i pomieści 140 osób, jest więc miejscem idealnym na organizację wesela. Kujawsko-pomorskie to województwo z dość dużą bazą obiektów noclegowych, jednak nasza oferta weselna jest tak atrakcyjna, że rezerwacji sali na wesele trzeba dokonywać ze sporym wyprzedzeniem. Na życzenie klientów dekorujemy salę, tak by spełniała najwyższe wymagania estetyczne. 

Spodobała Ci się nasza sala na wesela? Bydgoszcz to miejscowość, w której mieszkasz?

 

 

Mieszkając tak blisko naszego hotelu bez obaw możesz urządzić przyjęcie, które zapamiętasz na lata. Zadbamy o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o magiczną oprawę tego dnia, zajmiemy się przywitaniem gości i młodej pary, nasza restauracja zapewni najlepszej jakości dania, po uroczystości możemy zapewnić transport Twoich bliskich, a osobom chcącym zostać w hotelu proponujemy nasze komfortowe pokoje hotelowe. Dysponujemy 34 pokojami jedno i dwuosobowymi, które są w pełni wyposażone, możesz korzystać z internetu, telewizora, suszarki i nie tylko. 

 

 

Czego nie może zabraknąć na idealnej imprezie? Oczywiście dobrego jedzenia! :)

 

 

Restauracja naszego hotelu zapewnia gościom regionalne dania wykonane ze świeżych i regionalnych produktów. Przygotowany przez naszego Szefa Kuchni żur kujawski na pewno zachwyci nawet najbardziej wybredne podniebienia.

 

Kuchnia polska, europejska i światowa to w kilku słowach nasza restauracja. Solec Kujawski, mimo że jest mniejszą miejscowością znajdującą się pod Bydgoszczą, może na długo pozostać w pamięci, dzięki naszej niebanalnej kuchni. Nasze posiłki gwarantują niezwykłe, kulinarne doświadczenie.

 

 

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do wybrania naszego Hotelu i Restauracji Autos do zorganizowania u nas przyjęcia czy imprezy karnawałowej. Zadbamy o to, by pobyt był niezwykle miło wspominanym przeżyciem.